Koç Burcu Etkileme Yolları

Koç Burcu Erkeğini Etkileme Yolları

Koç burcu erkeği çekici ve atletik bir tiptir. Aceleci ve sabırsız olmaları en belirgin özellikleri arasında bulunmaktadır. Hedeflerine ulaşmak ve başarıyı yakalamak onlar için çok önemlidir. Hırslı yapıları ile dikkat çeken ve cazibesi oldukça yüksek olan Koç erkeğini elde etmek ve sürekli ilgisini çekmek oldukça zordur. Koç erkeği daha çok mantığı ile hareket eder, duygularından uzaktadır. Romantik anlar, duygusal sözler Koç erkeklerine göre değildir, kendisi de bu şekilde davranır. Duygusal ve romantik bir şekilde Koç erkeğinin etkileyemezsiniz. Koç burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız sessiz, sakin ve ılımlı olmalısınız. Saldırgan ve çok konuşup, kafa şişiren kadınlardan nefret eder. Yine de kimi zaman ufak başkaldırmalar ister ve az nazlı kadınlardan etkilenir. Koç burcu erkeği, gizliliği olan kadınlardan etkilenir. Bir kadını tam olarak çözerse ilgisini kaybedecektir. Ayrıca yapmacık olmayan, doğal kadınlardan fazlasıyla etkilenir. Kişisel bakımına özen gösteren kadınlar, Koç erkeği için bir adım öndedir.

Kendisinden şüphe etmeyen bir kadın bulduğunda onu ve yaşamını yeniden düzenlemeye heveslenir. Bu nedenle ciddi bir ilişki kurmakta zorlanır. Zaman zaman zayıf ve kararsız görünebilir. İlişkisini istediği kıvama getiremezse saldırır. Onun kalbini kazanmaya çalışıyorsanız tam bir teslimiyetten kaçınmalısınız. Aşkınızı erkenden ilan etmeyin. Yapışkan, sırnaşık kadınlardan hoşlanmaz. Kadının bağımsız olanını sever. Aynı zamanda partnerinin yaşamının bir parçası olmak ister. Tartışmaktan, fikir alışverişinden çok hoşlanır. Karmaşık ve duygusal bir yapınız varsa Koç erkeğinden akıllıca uzaklaşmalısınız. Sıcak kalplilik, sevgi ve kadın kaprisleri onun kafasını allak bullak eder ve anlaşılmayı bekleyen kadın düş kırıklığına uğrar. Koç burcu erkeği peşinizden mi koşuyor yoksa sizden uzaklaşıyor mu bunu anlamak çok kolaydır. Eğer partneri onu kendine bağlamaya başlarsa kaçmaya çalışır. Yarışma sever yapısını ateşlemelisiniz böylece geri dönebilir.

Koç Burcu Kadınını Etkileme Yolları

Koç burcu kadınını etkilemek ve ilgisini sürekli olarak tutmak oldukça zordur. Koç burcu kadını romantizmden uzak bir kadındır ve bu şekilde davranan erkekler Koç burcu kadını etkilemeyi başaramaz. Mantığıyla hareket etmeyi seven erkekler, Koç burcu kadınını daha fazla etkiler. Biraz gizemli yanı olan, dinamik bir yaşantısı olan ve doğal olan erkekler Koç burcu kadınını etkilemeyi başarabilir.

Aşık bir Koç kadını, geleceği düşünmeden son sürat ilişkinin içine dalar. Telaşlanmadan ona kendinizi çok detaylı bir şekilde tanıtın. Teslim olmak yerine gerekli anlarda açıkça red edin. Tartışmaları onun kendisini geliştirme unsuru olarak görün. Ani parlamalarının ardından gelen eğlenceli halini keşfedin. Sıcak bir yüreği olduğunu görmeye çalışın. Eve kapanmasını beklemeyin, o arkadaşsız kalamaz. Kendisini daha etkili gördüğünde işler değişebilir ve yavaşça uzaklaşabilir. O anda dizginleri elinize almalısınız. Mars’ın savaşçısı Koç kadını bir ilişkiyi tartışmalarla geliştirme taraftarıdır.