Koç Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Dünyanın en sadık ve en çapkın erkeğini bir karakterde barındırabilme işi koç erkeğinin işidir.

Yan yana durmasını garipsediğiniz bu iki özellik bir koç burç erkeğinde insanın kafasını karıştıracak şekilde durabiliyor. Koç burcu erkekleri kendilerine bayılırlar dahası kendilerine karşı koyamazlar.

Etrafta farklı olan ne varsa Koç Burcu erkeğinin ilgisini çeker, çapkınlıkları bundandır. Farklılık akıllarını başlarından alır, sevgilisi mi var hoşlandığı kız mı var umursamayacak hale gelir.

Farklı oluşlarını kıyafetlerinden ya da taktıkları aksesuarlardan anlayabilirsiniz. Etrafta sıra dışı bir şeyler giyinmiş bir erkek varsa bilin ki o Koç burcu erkeğidir, değişik ayakkabılar, şapkalar, takılar, bileklikler, saatler ve kolyeler. Yaşadıkları hayat sıradanlaşırsa paniğe kapılırlar, hemen kendilerine yeni bir uğraş bulur ya da bir şeyler yaratmak için liderliğe soyunurlar.

İlginç hatta abes diyebileceğimiz işlerle uğraşırlar, aşırıya kaçarlar. Yaşamları da yaptıkları da inandıkları da hep uçlardadır. En ırkçıları, en dincileri, en komünistleri, en sosyalist, en anarşistleri de Koç Burcu erkeklerinde gözlemlemeniz şaşırtıcı değildir.

Sıra dışılık Koç Burcu erkeğinin sırrıdır, aradığı gizemli şehirdir. Neden mi aldatır? Neden değil neyle karşılaştığında, ortamda sıra dışı bir kadını hissettikleri anda bütün alıcılarının o tarafa yönlendiğini hissedersiniz. Bir anda ilişkinizin ortasında sizi öylece şaşırtıp gidebilir. Öyle ya güvenilir olmadıkları ve aldatma meyli oldukları bir gerçek.

Ama o kadar da elde tutulamaz tipler değillerdir. Siz eğer yeterince farklı olursanız, doğal bir şekilde kendinizi yenileyip, ilk başta da onu size çeken sıra dışılığınızı koruyabilirseniz ne ala. İşte o zaman gözü sizden başkasını görmez, aradığı şeyi ona vermekten geçiyor olay. Onunla farklı düşünüp farklı şeyler yapmayı deneyin. Öyle ki sizi bıraktığında farklı bir ey yapamayacağını düşünsün. Böyle bir durumda Koç Erkeği sadakatin yine en aşırısına kaçıp sizin kulunuz köleniz olabilir.

Koç erkeğinin ilacı, yaşam enerjisi farklılıktan sıra dışılıktan geliyor. Verin şu adama istediği farklılığı orijinalliği. Koç erkeğinin sadakatinin tadını çıkarmak istiyorsanız sürekli çılgınca bir şeyler yapın. Nasıl farklı olunabileceğini tartışabiliriz burada!